fbpx

Tlenoterapia Opole

Normobaria to specjalnie przygotowana terapia tlenowa, odbywa się w komorze, w której wytworzone są specyficzne warunki. Panuje w niej ciśnienie w granicach 1500 hPa, stężenie tlenu jest w okolicach 40%, zaś dwutlenku węgla jest 3%, a wodoru około 0,5% ( więcej o jej działaniu dowiecie się tutaj).

Normobaria Opole

Normobaria- kto powinien korzystać z komory normobarycznej?

Tlenoterapia dzięki szerokiej gamie zastosowań może być wykorzystywana we wszechstronnej działalności prozdrowotnej. Głównymi zaletami jest pozytywny wpływ na regenerację organizmu, ale również wspomaganie namnażania komórek macierzystych. Dzięki większej ilości tlenu nasze oskrzela zostają rozszerzone, a co za tym idzie, wprowadzają więcej tlenu do naszego ciała.

Normboaria dla sportowców

Tlenoterapia to świetne metoda, by wspierać nasz organizm przy wzmożonym, długofalowym wysiłku. Niezależnie czy trenujemy amatorsko, czyli około 2-3 razy w tygodniu, czy uprawiamy sport profesjonalny, nie możemy nie docenić wsparcia, jakie uzyskamy w komorze. Oprócz walorów czysto fizycznych komora świetnie niweluje stres i pomaga w wytwarzaniu, tak bardzo na potrzebnych endorfin. Jednym z najbardziej znanych przykładów, profesjonalistów korzystających z normabarii jest Iga Świątek, która odwiedziła placówkę tlenową w Józefowie.

Normobaria- leczenie schorzeń

Tlenoterapia jest świetną metodą wspomagająca walkę z wieloma schorzeniami dotykającymi nas w codziennym życiu. Pomoże ona w walce osobą otyłym,ale również pozwoli na niwelowanie stresu, co w szczególności przydatne jest podczas chorób natury psychicznej.

Normobaria opole

Tlenoterapia- regeneracja po COVID 19

Wszyscy jeszcze dobrze pamiętamy niedawną walkę z szalejącą pandemią w naszym kraju, ale i nie tylko. Nie dość, że musieliśmy radzić sobie z chorobą, to dodatkowo odcisnęła ona swoje piętno, w postaci izolowania nas w czterech ścianach, podczas jej największych fal.

Sesja komorze tlenowej przyspiesza nasz powrót do pełni zdrowia, ale również wspomaga ochronę przed poważnymi powikłaniami. Podwyższone ciśnienia poprawia możliwości przenikania tlenu do krwiobiegu. Komórki zaatakowane przez wirusa, dzięki odpowiedniemu natlenieniu, mogą w większym stopniu walczyć z niechcianym gościem.

Jeżeli chcecie zapoznać się z pełną listą korzyści, jakie niosą ze sobą sesje tlenowe, zapraszamy tutaj, a przeciwwskazania do przebywania w komorze znajdziecie w tym miejscu. Informacje o aktualnych promocjach i specjalnych okazjach na naszym Facebook’u.

Dodaj komentarz